OPROGRAMOWANIE

LDX-150x150

Geomagic Design X to zaawansowane oprogramowanie do tworzenia parametrycznych modeli CAD z rzeczywistych obiektów na podstawie wyników pomiarowych ze skanera 3D takimi danymi może być chmura punktów lub siatka trójkątów. lub przez wczytywanie poszczególnych wymiarów z posiadanej dokumentacji 2D. Po wczytaniu skanu 3D do oprogramowania, samoistnie zostają zdefiniowane wszystkie regiony modelu 3D. Umożliwia tworzenie modeli 3D z zachowaniem drzewa projektu, które są edytowalne poprzez tzw. “żywy transfer” w innych oprogramowaniach CAD (np. SolidWorks, Creo, NX, Inventor, AutoCAD, CATIA)

 

LW-150x150

 

Geomagic Wrap to kompletne narzędzie do przekształcania danych uzyskanych w procesie skanowania 3D bądź zaimportowanych danych z innych źródeł w wysokiej jakości chmur punktów lub siatek trójkątów.

 

 

LC-150x150

Geomagic Control (dawniej Geomagic Qualify) to zaawansowana i kompleksowa platforma stworzona do automatyzacji kontroli jakości oraz optymalizacji powtarzalnych procesów kontrolnych. Współpracuje ze skanerami 3D tworząc niezawodny zestaw do bezdotykowej kontroli jakości. Control umożliwia m.in. proste i szybkie zaprogramowanie porównania do wzorcowych modeli CAD oraz swobodne korzystanie z opcji mierzenia GD&T

 

 

logo

 

Geomagic Freeform i Freeform+ jest wielofunkcyjną platformą służącą do projektowania, która umożliwia tworzenie złożonych, gotowych do produkcji modeli 3D i do szybkiego przygotowania ich do druku 3D, oraz produkcji form.

 

 

leios-2-r2-300x226

Leios 2 – to program stworzony z myślą o skanerach, skanowaniu 3D oraz wykonywaniu zadań inżynierii odwrotnej, niespotykane do tej pory funkcje opracowywania oraz narzędzia edycji i przekształcania oryginalnych chmur punktów w siatki trójkątów, to łatwiejsze i wydajniejsze przetwarzanie modeli STL w matematyczne modele CAD.

 

 

zbrushspot-300x171

 

ZBrush – Oprogramowanie to jest doskonałym narzędziem do pracy nad geometrią uzyskaną za pomocą skanerów 3D. W tej chwili Zbrush jest jednym z najbardziej niezbędnych programów  w procesie skanowania i drukowania w 3D.