KONTROLA JAKOŚCI

scan3D_dual_volume-Specjalistyczny skaner 3D scan3D Dual Volume firmy SMARTTECH jest instrumentem pomiarowym z dwoma niezależnymi objętościami pomiarowymi. W przeciągu 5 sekund zbiera dane w postaci 10 mln punktów przestrzennych. Gęstość próbkowania przekracza 1200 pkt/mm2,a dokładność pomiarowa wynosi do 10 μm.

Skaner świetnie sprawdza się w odtwarzaniu geometrii o wysoce skomplikowanych kształtach. W połączeniu z dedykowanym oprogramowaniem Geomagic Control, opracowanie raportu z przeprowadzonej kontroli jakości jest bardzo szybkie.

Dla obiektów wymagających dokładności rzędu 2 mm, wykorzystuje skaner Faro Focus 3D x130. Świetnie sprawdza się przy obiektach o dużych gabarytach, gdzie dostęp jest bardzo często utrudniony.

Główne zalety zastosowania skanerów 3D w kontroli jakości:

PRECYZJA – gęstość 1200 pkt/mmz dokładnością pomiarowa do 10 μm odzwierciedli każdą deformację.

BEZPIECZEŃSTWO – zarówno skaner scan3D Dual Control jak i Faro Focus 3D x130 jest w 100% bezpieczny dla zdrowia pracujących osób.

CZAS – kontrole jakości elementów o skomplikowanej geometrii można wykonać w znacząco krótszym czasie niż dotychczas.

Każda usługa może być zakończona podstawowym szkoleniem z obsługi chmury punktów. Nasz zespół pragnie dostarczyć Państwu możliwości wykorzystania pozyskanych danych w 100%. Wiemy jak ważne jest Państwa zadowolenie z usługi.

Zapraszam do kontaktu. Razem znajdziemy rozwiązanie dla Państwa projektów.