Home > Aktualności > Scan 3d na Targach Automa Milan 2022, dzięki Funduszom Unijnym

Scan 3d na Targach Automa Milan 2022, dzięki Funduszom Unijnym


07 kwietnia 2024

W 2022 roku scan 3d realizowało projekt WNG-PBE.06.2022/019, w ramach wsparcia grantowego z Funduszy Unijnych Rozwoju Regionalnego udzielanych przez Agencję Rozwoju Pomorza SA.

Celem projektu był wyjazd na OIL & GAS AUTOMATION AND DIGITALIZATION CONGRESS 2022 w Mediolanie jako wystawca targów. Dzięki otrzymanemu wsparciu mogliśmy zaplanować udział i promować scan 3d. Kongres miał formę zamkniętą, przez co mogliśmy nawiązać wiele relacji biznesowych.

Nasze innowacyjne usługi dedykowane dla przemysłu Oil & Gas, mogą uczynić je bardziej przyjaznymi dla naszego środowiska, co przyczynia się do zmniejszenia śladu węglowego przedsiębiorstw. Dostarczane przez nas rozwiązania pomagają w optymalizacji i redukcji kosztów między innymi poprzez aktualizację dokumentacji 2D i 3D. Wiedza, którą posiadamy w zakresie cyfrowych bliźniaków, sensorów IoT oraz systemów zarządzania cyfrowymi replikami pozwala nam na dopasowanie usługi do każdego klienta. Pozyskiwanie świadomych klientów w sektorze „zielonej energii” przez firmę z pomorza, wprowadza nasz region w nowoczesne podejście do biznesu. Naszym celem jest, aby międzynarodowe firmy stawiały na nowoczesne inwestycje w Polsce.

Wartość projektu zgodnie z umową wyniosła 57 054,71 zł, z czego 50% tej kwoty to dofinansowanie otrzymane z Funduszy Europejskich Rozwoju Regionalnego.

Ostatnie Aktualności


Białe logo Scan3D na czarnym tle

Scan 3d na Targach Automa Milan 2022, dzięki Funduszom Unijnym


07 kwietnia 2024

W 2022 roku scan 3d realizowało projekt WNG-PBE.06.2022/019, w ramach wsparcia grantowego z Funduszy Unijnych Rozwoju Regionalnego udzielanych przez Agencję Rozwoju Pomorza SA. Celem projektu był wyjazd na OIL & GAS AUTOMATION AND DIGITALIZATION CONGRESS 2022 w Mediolanie jako wystawca targów. Dzięki otrzymanemu wsparciu mogliśmy zaplanować udział i promować scan 3d. Kongres miał formę zamkniętą, […]

Zobacz więcej